O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla zabicia rutyny. Od samego startu skupiam się na tym, żeby zapewniać swoim czytelnikom wiedzę i wskazówki, z których będą sposobność czerpać korzyści. Tworzę, bo lubię, ale i z powodu tego, że pragnę polepszać swój warsztat – w związku z tym jestem otwarty na wszelkiego rodzaju uwagi, natomiast nawet krytykę co oczywiste konstruktywną).
Czytaj i dziel się spostrzeżeniami
Zapraszam każdego, kto ma ochotę spędzić kilka przyjemnych chwil, czytając na niezwykle różnorodne tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, jaka mnie otacza. Oczywiście wszyscy posiadamy inny punkt widzenia oraz różne zapatrywania, dlatego też zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim się zgodzisz. Nie zastanawiaj się więc nad opublikowaniem paru słów od siebie, także jeśli okażą się one krytykujące – dzięki takim komentarzom mam możliwość się zdobywać nowe umiejętności.
Czy warto mnie czytać? Polecam przetestować na początek parę tekstów – jeśli się spodobają, zapraszam do dogłębniejszego odkrywania bloga. Jest on całkiem pokaźny, więc wierzę, że każdy będzie mógł wyszukać w tym miejscu coś dla siebie!